دلایل اهمیت سئو در طراحی سایت برای کسب موفقیت در کار

دلایل اهمیت سئو در طراحی سایت برای کسب موفقیت در کار

مشتریان را به سایت خو جذب می کنید

شما ممکن است در تجارت الکترونیک باشید. یا شاید شما یک وب سایت سئو نویس حرفه ای هستید یا یک کسب و کار محلی کوچک. مهم نیست ترافیک وب سایت برای موفقیت کسب و کار برای هر کسب و کار در عصر اینترنت مهم است. طراحی وب سایت SEO شما را در موتورهای جستجو رتبه بندی می کند.یک وب سایت این امکان را به عنوان پاسخگویی به انجام می رساند. چرا؟ از آنجا که این موضوع برای مشتریان شما اهمیت دارد. و هنگامی که شما بر روی مشکلات مشتریان خود تمرکز می کنید، مشتریان بیشتری را جذب می کنید. شما درآمد را افزایش می دهید و سود خود را به دست می آورید.

 دلایل اهمیت سئو در طراحی سایت برای کسب موفقیت در کار

 به شما کمک می کند ترافیک ارزشمند را جذب کنید

گرفتن ترافیک یک چیز است. اما آیا این مشتریان اصلی هستند؟ طراحی وب سایت SEO کمک می کند تا کسب و کار خود را جذب افرادی که به احتمال زیاد به مشتریتان هستند صرف کنید و نام تجاری خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.آنها این کار را با ویژگی های طراحی، ویدجت، عناصر سبک، تصویر و متن انجام می دهند که به طور خاص به هدف شما ورود پیدا می کنند. این نیاز به تحقیق، آزمایش و دانش دارد. بسیاری از این ویژگی هارا بر روی کوکی برش، پلت فرم های وب سایت خود ایجاد کنید. به همین دلیل بهتر است که هنگام ساخت یا تغییر وبسایت خود با حرفه ای کار کنید.

همچنین تعیین می کند که چه چیزی شما را به طور مداوم برای حفظ اعتبار وب سایت خود، رتبه بندی و محل زندگی در مشتریان تعیین می کند. شما این کار را با نگهداری در حال انجام SEO انجام می دهید. یک سایت که در هر هفته، ماهانه و گاهی اوقات حتی روزانه نگهداری می شود، باقی می ماند.

دلایل اهمیت سئو در طراحی سایت برای کسب موفقیت در کار

این تجربه مشتری بی نظیر را فراهم می کند

آیا تا به حال در یک وب سایت بوده اید که به یک شکل به آن نگاه کرده باشید؟ سپس بر روی چیزی کلیک کنید. شما احساس می کنید در سایت دیگری هستید . طراحی قدیمی و متفاوت به نظر می رسد. رنگ ها و فونت ها متفاوت هستند. یا شاید آن ویژگی هایی دارد که به نظر می رسد تاریخ آزار دهنده است.

دلایل اهمیت سئو در طراحی سایت برای کسب موفقیت در کار

طراحی وب سایت SEO برای تبادل در سایت بهینه شده است


جذب افراد به سایت شما که مشتری بالقوه هستند مهم است. اما شما باید قادر به “فروش” با آنها باشید. طراحی وب سایت SEO نیز نرخ تبدیل بهینه سازی شده (CRO) است. این به شما کمک می کند چیزی را با تمام این ترافیک با کیفیت بالا که در حال دریافت است انجام دهید.

طراحی وب سایت سئو باید یکپارچه یک فرد را از طریق سایت هدایت کند. این باعث می شود که یک اقدام دلخواه مانند برنامه ریزی یک قرار ملاقات یا خرید یک چیزی بدون برنامه ریزی انجام شود.

دلایل اهمیت سئو در طراحی سایت برای کسب موفقیت در کار

افزایش ترافیک جستجوی آلی

جستجوی آلی نتایج جستجوی در Google است که تبلیغات پرداخت نمی شوند. این بیش از 50٪ از ترافیک را در اطراف وب اداره می کند.

اکثر مردم ترجیح می دهند بر روی یک نتیجه آلی کلیک کنید. در بالای نتایج، شواهد اجتماعی نشان می دهد که سایت شما بهترین سایت برای پاسخ به این پرس و جو است. بیش از 75٪ از این ترافیک به افرادی که در صفحه اول نتایج جستجو هستند، می رود. موتورهای جستجو مانند گوگل به طور مداوم الگوریتم های خود را بهبود می بخشند تا مطمئن شوند بهترین سایت ها به سمت بالا حرکت می کنند.

دلایل اهمیت سئو در طراحی سایت برای کسب موفقیت در کار

سئو به نحوه اخبار درباره سایت شما توجه می کند 

44 درصد از افراد در مورد یک تجربه بد وب سایت حداقل 1 دوست را هشدار می دهند. 79٪ به وب سایت بازگشت نخواهند کرد. تقریبا 80٪ از مردم قبل از خرید از یک شرکت بررسی می کنند. یک اعتبار اینترنتی بد برای کسب و کار 70٪ از کسب و کار بالقوه خود را هزینه می کند. اضافه کردن آن به 50٪ که از سایت خود فرار می کنند.

دلایل اهمیت سئو در طراحی سایت برای کسب موفقیت در کار

⊗ تاثیر بیشتر آکهی های شما بر روی مشتری

یکی از دلایل اصلی تبلیغ آگهی این است که مردم را به وب سایت خود منتقل کنید. به عنوان مثال، تبلیغات AdWords، به شما کمک می کند تا سیستم رتبه بندی به طور عادی در بالای جستجو نمایش داده شود.

وب سایت سئو یک تجربه تبلیغات بدون درز را از طریق آگهی ایجاد می کند تا به وب سایت و فراتر از آن کلیک شود.

با سئو در جستجوگر، مردم با درک روشنی از آنچه که بعدا انجام میدهند تبریک میگویند. SEO به میزان قابل توجهی افزایش مییابد. به این معنی است که ROI شما در هزینه تبلیغات به میزان قابل توجهی افزایش می یابد و هزینه های خرید مشتری را کاهش می دهد.

دلایل اهمیت سئو در طراحی سایت برای کسب موفقیت در کار

⊗  سئو هماهنگ با خرید و گشت مشتریان در سایت


ترافیک وب سایت موبایل در حال حاضر حدود 60٪ (اکثریت) ترافیک اینترنت را تشکیل می دهد. اگر وبسایت شما برای دسکتاپ بهینه شده باشد، شما به سرعت از دست می دهید.

اپل در تابستان سال 2018 یک تریلیون دلار فروش کرد. اپل بیش از 24 ساعته بیشتر از تعداد نوزادان که در آن زمان در سراسر جهان متولد شده است. این یک شاهکار شگفت انگیز با توجه به قیمت است. و این فقط یک شرکت تلفن همراه است.
هر چند مشتریان شما برای اولین بار از سایت شما در دستگاه های تلفن همراه بازدید می کنند. اگر تجربه بد است، آنها صبر نمی کنند تا به خانه خود برسند تا به لپ تاپ خود برسند. برای بسیاری، گوشی هوشمند، رایانه اصلی خود است.


دلایل اهمیت سئو در طراحی سایت برای کسب موفقیت در کار
50 درصد از بازدیدکنندگان تلفن همراه در عرض 24 ساعت از بازدید از آنها در یک کسب و کار محلی بازدید می کنند. بخش بزرگی از طراحی وب سایت های جستجوگر اینترنتی در سال 2018 و فراتر از آن، بهینه سازی این تجربه تلفن همراه است.

چگونه کسب و کارهای محلی با تلفن همراه بهینه سازی می شوند


بهینه سازی موبایل فراتر از داشتن یک وب سایت سریع است. این فراتر از داشتن یک سایت است که متن و تصاویر را برای افزایش تلفن همراه تنظیم می کند.

وب سایت بهینه سازی شده با تلفن همراه به طور کامل برای کسب و کار شما سفارشی شده است. این اجازه می دهد تا مشتریان در هنگام فروش در فروشگاه یا در فاصله 1000 مایل با نام تجاری خود ارتباط برقرار کنند.

دلایل اهمیت سئو در طراحی سایت برای کسب موفقیت در کار

⊗ تا زمانی که سایت را حفظ کنید هزینهبه شما پرداخت میشود

طراحی وب سایت سئو  یک سرمایه گذاری طولانی مدت است که تا زمانی که شما آن را حفظ می کنید، به شما پرداخت می شود. با حداقل نگهداری ماهانه شما معمولا موقعیت فعلی خود را در جستجو حفظ می کنید.

دلایل اهمیت سئو در طراحی سایت برای کسب موفقیت در کار

بودجه بازاریابی شما بیشتر میشود

ما به طور خاص درباره چگونگی وبسایت سئو به کمپین های تبلیغاتی شما و شهرت آنلاین اشاره کردیم. اما بگذارید یک لحظه به هم بزنیم. بیایید به بازاریابی به عنوان یک کل نگاه کنیم.

شما از طریق AdWords، فیس بوک یا دیگر پلتفرم تبلیغی پول می گیرید تا ترافیک را دریافت کنید. شما ممکن است هفته ها صرف ساعت ها چیزهایی را در رسانه های اجتماعی انجام دهید و سعی کنید “ترافیک آزاد” را رانندگی کنید.
اگر شما ترافیک آلی را دریافت نمی کنید، بیشتر ترافیک شما از این منابع می آید. اینها زمان و پول زیادی برای مدیریت دارند. آنها خیلی بیشتر از شما می گیرند اگر ابزار اتوماسیون و تحلیلی ندارید که شرکت های بازاریابی دیجیتال برای مدیریت ساده تر نیاز دارند.

در حالی که این ممکن است برای ترافیک اولیه لازم باشد، صرفا بر مبنای پرداخت تبلیغات و رسانه های اجتماعی برای رانندگی ترافیک هزینه زیادی است. صرف 75 تا 90 درصد از خرید اولیه مشتریان برای به دست آوردن آنها یک استراتژی تجاری پایدار و بلند مدت نیست.

اگر تبلیغات خود را متوقف کنید یا مشخصات اجتماعی خود را رها کنید، ترافیک به طور کامل متوقف خواهد شد. پرداخت کمی درازمدت وجود دارد.

وب سایت SEO با توجه به نگهداری ماهانه شما را در طولانی مدت به شما می دهد. این دیگر از بین نمی رود. آنها همچنان دست در دست کار می کنند، رشد و سود خود را ارائه می کنند. اما به دلیل ترافیک بیشتر به صورت ارگانیک، در این روش های گران ترافیکی گرانقیمت کمتری استفاده می شود.

وب سایت سئو تعیین موفقیت

دلایل اهمیت سئو در طراحی سایت برای کسب موفقیت در کار

وب سایت سئو بیش از انتشار برخی از محتوا است. این بیشتر از ایجاد یک سایت است که به سرعت و آسان به حرکت است. SEO بهینه سازی است این بدان معنی است که حداکثر کارایی برای همه چیز شما انجام می دهید. ترافیک بیشتر ترافیک بهتر افزایش تبدیل مردم بیشتر هزینه می کنند شما پول بیشتری می گیرید

 

 

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *